Široký výběr dobré kávy i podle její ceny

7. 3. 2013, 16:44

Široký výběr dobré kávy i podle její cenyMilovníci pro mnohé nepostradatelného ranního nápoje se jen zřídka řídí cenou kávy. Prostě si oblíbí jednu značku a té zůstávají věrni dlouhé roky. Pro jedny je bezkonkurenční značkou illy káva, jiní by se nebyli ochotni vzdát kávy Lavazza, další nedají dopustit na Tchibo nebo třeba na Jihlavanku.


Půjčovna lodí – cesta k letní rekreaci

7. 3. 2013, 16:09

Půjčovna lodí – cesta k letní rekreaci Třebaže se to při pohledu z okna možná nebude zdát jako aktuální, příchod jara se nezadržitelně blíží. A s ním i otevírání vodáckých cest našich řek a tedy i půjčoven lodí, které mají možná pro mnohé z nás překvapivou nabídku


Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

17. 4. 2012, 16:48

Půjčovna lodí, půjčovna raftů MarieŽe vám připadá trochu zvláštní číst si v době, kdy mrazy udeřily v plné síle, o létě, vodě, výletech na řeku, která je momentálně pod silnou vrstvou ledu? Ale proč ne? Pojďme se trochu zahřát představou teplých letních dní strávených v loďce na řece!


Půjčovna raftů

17. 4. 2012, 16:47

Půjčovna raftůŽe i dovolená na "palubě" raftu může být komfortní? No samozřejmě! Že nejste majiteli tohoto dopravního prostředku? Nevadí! Využijte služeb půjčoven raftů a dostane se vám komfortu, o kterém jste ani nesnili! Nevěříte? Čtěte dál!


Půjčovna lodí

17. 4. 2012, 16:45

Půjčovna lodíNechte se zlákat krásou našich řek. Půjčovny lodí vám jsou jednoznačně k dispozici s mnoha standardními a nadstandardními službami. Zajistí pro vás lodě nebo rafty pro vaši nádhernou dovolenou na vlnách těch nejmalebnějších našich řek.