Půjčovna raftů

Půjčovna raftů

17. 4. 2012, 16:47

Že i dovolená na "palubě" raftu může být komfortní? No samozřejmě! Že nejste majiteli tohoto dopravního prostředku? Nevadí! Využijte služeb půjčoven raftů a dostane se vám komfortu, o kterém jste ani nesnili! Nevěříte? Čtěte dál!


Půjčovna raftů

Půjčovny raftů to už totiž dávno nejsou jen půjčovny. Poskytnou vám i dokonalý servis a služby takových kvalit, že na kterékoli z českých řek skutečně strávíte bezstarostnou dovolenou. Začněme u základních služeb, které vám půjčovny raftů nabízejí. Kromě zapůjčení raftu je naprostou samozřejmostí jeho přeprava do místa vašeho nalodění a také vyzvednutí plavidla v posledním kempu.Půjčovna raftů

Pokud zní vaše odpověď ano, není se vůbec čeho bát. Po dopravení raftu na místo, kde hodláte nastoupit, vám zaměstnanci půjčovny raftů pomohou raft zprovoznit a umístit na řeku. Poradí vám i jak raft řídit a na konci dne správně ukotvit. Některé půjčovny raftů dokonce poskytují i možnost mít s sebou po celou dobu vaší vodácké výpravy školeného odborníka, který vám kormidlovat pomůže. Této služby nemusí využívat jen nováčci v tomto způsobu trávení letní dovolené. Půjčovny raftů totiž nabízejí i uskutečnění splavování náročnějších toků například v zahraničí, kde v peřejích rady a pomoc odborníka jistě ocení i ti z vás, kteří už s klidnějšími českými řekami zkušenosti máte.

Půjčovna raftů

V ceně zapůjčení raftu je většinou zahrnutý i příslušný počet pádel, vest, sudů k uložení věcí, přileb a dalšího nutného vybavení. Slíbili jsme si přece už na začátku, že vaše dovolená bude díky správně zvolené půjčovně raftů skutečně komfortem. Pokud se vám tedy například nebude chtít balit každé ráno stan, spacák a veškeré oblečení a potraviny do vodotěsných sudů nebo vaků, můžete využít i nabídky přepravy věcí autem, které bude řídit zaměstnanec půjčovny.

Půjčovna raftů

Správná půjčovna raftů vás navíc potěší i nejrůznějšími slevami za parkování auta, stanování, občerstvování a podobně. Sledujte i další nabízené akce a slevy například pro stálé zákazníky, větší skupiny a podobně. Těšte se tedy na to, že řeky nebudou zamrzlé věčně a začněte plánovat svůj komfort!

Zobrazení: 181273 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

    17. 4. 2012, 16:48 | Diskuze (0)

    Že vám připadá trochu zvláštní číst si v době, kdy mrazy udeřily v plné síle, o létě, vodě, výletech na řeku, která je momentálně pod silnou vrstvou ledu? Ale proč ne? Pojďme se trochu zahřát představou teplých letních dní strávených v loďce na řece!