Půjčovna lodí – cesta k letní rekreaci

Půjčovna lodí – cesta k letní rekreaci

7. 3. 2013, 16:09

Třebaže se to při pohledu z okna možná nebude zdát jako aktuální, příchod jara se nezadržitelně blíží. A s ním i otevírání vodáckých cest našich řek a tedy i půjčoven lodí, které mají možná pro mnohé z nás překvapivou nabídku

Půjčovna lodí

Většině z nás, a především těm z městské části populace, se při vyslovení slov půjčovna lodí vybaví především romantické chvíle na vyjížďce s milovanou polovičkou na zapůjčené pramičce. Už dávno se ale půjčovny lodí zaměřují i na daleko sportovněji naladěnou klientelu vodáků, kteří lodě využívají pro neméně romantickou činnost, pro sjíždění řeky

Především v dobách první republiky, ale i v letech poválečných, se stal fenoménem mezi tehdejší mládeží vodácký sport.

Kanoe a kajaky v každé rodině

Především lehké kanoe a skládací nebo nafukovací kajaky byly v těch časech součástí sportovního vybavení mnoha rodin. A víkendové cesty za řekou se staly u mladých stejně populární, jako u starších cesty na chaty a chalupy.

Lodě a rafty jako adrenalin

V posledních letech, které přejí rozvoji nejrůznějších adrenalinových sportů a aktivit, se vodácký sport posunul od tzv. sportu pro všechny právě do kategorie sportů adrenalinových. A zásluhu na tom mají především moderní lodě a stále populárnější rafty

Ceny raftů nás vedou do půjčoven lodí

Jako vše, také prostředky pro provozování vodáckého sportu, se zdražují a zvyšuje se i potřeba použití nejrůznějších ochranných pomůcek. Jestliže našim praprarodičům, prarodičům a rodičům stačila vlastně jen loď, pádlo a plavky, dnešní vyznavači vodáckého sportu už musí být vybaveni minimálně helmou a plovací záchrannou vestou. A ceny lodí i pádel také trvale rostou.

Půjčovny lodí nás vybaví dokonale

Naštěstí pro všechny příznivce vodáckého sportu existují už i u nás půjčovny lodí, které nenabízejí jen ty pramičky pro zamilované, ale také běžné sportovní lodě, rafty, a i všechny potřebné pomůcky – helmy, vesty, stany, spacáky, barely a sudy na přepravu vašich zavazadel. Takže už vám nic nebrání, počkat si na jaro a vyrazit s přáteli na vodu! Ahooj!

Zobrazení: 161472 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Půjčovna lodí – cesta k letní rekreaci

  7. 3. 2013, 16:09 | Diskuze (0)

  Třebaže se to při pohledu z okna možná nebude zdát jako aktuální, příchod jara se nezadržitelně blíží. A s ním i otevírání vodáckých cest našich řek a tedy i půjčoven lodí, které mají možná pro mnohé z nás překvapivou nabídku

 • Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

  17. 4. 2012, 16:48 | Diskuze (0)

  Že vám připadá trochu zvláštní číst si v době, kdy mrazy udeřily v plné síle, o létě, vodě, výletech na řeku, která je momentálně pod silnou vrstvou ledu? Ale proč ne? Pojďme se trochu zahřát představou teplých letních dní strávených v loďce na řece!

 • Půjčovna lodí

  17. 4. 2012, 16:45 | Diskuze (0)

  Nechte se zlákat krásou našich řek. Půjčovny lodí vám jsou jednoznačně k dispozici s mnoha standardními a nadstandardními službami. Zajistí pro vás lodě nebo rafty pro vaši nádhernou dovolenou na vlnách těch nejmalebnějších našich řek.

 • Půjčovna lodí Marie nabízí

  29. 3. 2012, 15:44 | Diskuze (0)

  Půjčovna lodí a raftů Marie je zavedená a vodáky vyhledávaná firma, která sídlí v jižních Čechách a říká se o ní, že na Lužnici, Nežárce, Vltavě, Otavě, ale i Sázavě zná dobře vybavení a služby kempu i sjízdnost každého jezu.

 • Půjčovna lodí pro bezstarostnou dovolenou

  29. 3. 2012, 15:42 | Diskuze (2)

  Půjčovna lodí Vám zajistí bezstarostné trávení vaší vodácké dovolené. Půjčení lodí znamená pohodlí, luxus, bez starostí o vlastní loď, bez starostí o její uskladnění mimo sezonu. Mít vlastní loď přináší určité starosti, proto tu je půjčovna lodí a raftů Marie, která Vám odlehčí od starostí.