Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

17. 4. 2012, 16:48

Že vám připadá trochu zvláštní číst si v době, kdy mrazy udeřily v plné síle, o létě, vodě, výletech na řeku, která je momentálně pod silnou vrstvou ledu? Ale proč ne? Pojďme se trochu zahřát představou teplých letních dní strávených v loďce na řece!

Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

A pojďme se nejen zahřát četbou o teplých letních dnech. Pojďme si i trochu ujasnit, co je třeba udělat, aby takový vodácký výlet byl co nejbezstarostnější, nejbezpečnější, prostě abychom si ho náležitě užili. Asi málokdo z vás má vlastní loď, loďku či jiné plavidlo. Bude tedy nutné nějaké zapůjčit. A právě správný výběr půjčovny lodí zaručí nej nej nej vodáckou výpravu.

Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

Půjčovna lodí - služby poskytované v půjčovně lodí dnes totiž zdaleka nekončí u půjčení lodi. Vzhledem k tomu, že vodácký sport je stále oblíbenější a tedy stále více lidí si půjčuje loď, půjčovny tohoto sortimentu se předbíhají ve výhodách, na které se snaží vodáky nalákat, aby se stali právě jejich zákazníky. Tak se tedy nechte lákat a využijte všech výhod! Jakých? Slevy pro stálé zákazníky a větší skupiny! Jste vodáčtí začátečníci? Tedy sleva za rezervaci lodě s velkým časovým předstihem (i když je řeka ještě zamrzlá)! Pádla, vesty, přilby, sudy k uložení věcí v ceně lodi! Ať je vodácká výprava levnější, sušší a bezpečnější! Doprava lodí do prvního kempu a jejich vyzvednutí v poslední zastávce! Parkování aut v kempech zdarma! Slevy za táboření či cenové výhody ve vybraných občerstvovacích zařízeních na vaší trase! Nechali jste se zlákat?Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

Půjčovny lodí se opravdu předbíhají! Zlákat jste se jistě nechali! Ale pozor. Na co? Zapůjčení lodě něco stojí. Je tedy dobré dát pozor na smlouvu o tomto aktu. Nechte se zlákat ale ne napálit. Informujte se před podepsáním o stornopoplatcích, pojištění a podobně.Půjčovna lodí, půjčovna raftů Marie

Půjčovna lodí je tedy vybrána. Teď ještě trasu. Lužnice, Vltava, Otava, Sázava? Opět je z čeho vybírat. A pokud jste vodáci začátečníci, je opět dobré nechat si poradit. Do služeb půjčoven lodí totiž zpravidla spadá i rada ohledně toho, jak je která řeka náročná, sjízdná, kolik jste schopni urazit za den, kde je dobré kempovat a tak dále. I dobrá rada totiž pomůže proměnit váš vodácký výlet v ten nej nej nej!

Zobrazení: 190369 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články