Půjčovna lodí

Půjčovna lodí

17. 4. 2012, 16:45

Nechte se zlákat krásou našich řek. Půjčovny lodí vám jsou jednoznačně k dispozici s mnoha standardními a nadstandardními službami. Zajistí pro vás lodě nebo rafty pro vaši nádhernou dovolenou na vlnách těch nejmalebnějších našich řek.

Půjčovna lodí Marie

Půjčovna lodí Marie má pro zájemce připravenou bezplatnou školu vodáka. Vodácká škola je přípravou k ovládání lodí. Ve škole vás zkušení vodáci naučí, jak bezpečně sjíždět řeku a bezpečný sjezd jezů. jejich poznatky a zkušenosti oceníte při přípravě, jak poznat nebezpečný jez. Seznámí vás s nebezpečnými situacemi, které vás mohou potkat při sjíždění našich krásných řek.

Na dovolenou s pejskem a půjčovnou lodí

Máte doma psího miláčka a nechcete ho opustit? Vyzkoušejte dovolenou na vodě s vaším pejskem. Třeba se taková dovolená bude vašemu mazlíčkovi líbit.

Nejdříve si ale ujasněte některé podstatné věci. Jestli váš pejsek má rád lidi a společnost a jestli nekouše. Je dobré, aby pes uměl plavat. Dalším podstatným bodem je, zda vydrží po delší dobu na lodi. Každý pes má rád svého pána a je rád v jeho společnosti. Pobyt na lodi s tím spojené nové a jiné situace mohou být pro některého psa stresující. Některý pejsek ale miluje nové situace a je pro něho podstatným fakt, že je se svým pánem.

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí a pes na cestách

Samotná loď bude pro psa jiným stísněným prostředím. Pohodlně usadit psa na lodi není jednoduchou záležitostí. Doporučuje se jako podklad izolant polystyrén s optimální tloušťkou 5 cm nebo stará vodácká vesta. Pejsek musí pohodlně sedět tak, aby měl přehled a dobře viděl.

Půjčovna lodí pro psí výlety

Především by se měl pes naučit ležet nebo sedět na lodi. Je velký rozdíl, když se přesouvá malý pes po lodi. Jeho pohyb celkem nezaznamenáte. Ale takový 40 kg pes dokáže udělat s lodí přímo divy. Proto si rozmyslete, zda opravdu vzít psího miláčka na sjíždění řeky. Pro psa takové prostředí může přinášet mnoho problémů a vy se jim také nevyhnete.

Půjčovny lodí a školní výlety

Půjčovny lodí pořádají školní výlety během května a června. Umožňují tak školákům prožít školní výlet v úplně jiném a netradičním duchu.

Zobrazení: 164262 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Čistý domov na prvním místě

  18. 3. 2016, 9:58 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

 • Sexy plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:46 | Diskuze (0)

  Pokud se chystáte na některý z plesů nadcházející sezóny 2013, jistě si přejete stát se hvězdou večera a protančené noci. Toužíte proměnit se v pohádkovou Popelku nebo možná sexy dračici. Proč ne, stačí vybrat ty správné plesové šaty.

 • Bílé plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Bílé plesové šaty, ať dlouhé nebo krátké, se vždy nádherně odrážejí od tmavých obleků tanečních partnerů. Bílá barva navíc působí něžně. Jde o klasické provedení společenských šatů, které léty neztratilo na oblíbenosti.

 • Plesové šaty růžové

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Plesové šaty bývaly v dobách našich praprababiček a prababiček výsadou dam z lepší společnosti. V současnosti naopak najdeme na trhu širokou škálu dámských, dívčích i dětských plesových šatů v krátkém i dlouhém provedení. Otázkou však zůstává, jaké plesové šaty a líčení k nim si vybrat, abyste se cítila jako princezna.

 • Fialové plesové šaty

  22. 4. 2014, 12:45 | Diskuze (0)

  Chystáte se na ples? Chcete si ho užít v těch nejnádhernějších šatech? Ale jaký střih, materiál a barvu zvolit? Tak aby vše sedlo vaší postavě, barvě vlasů, věku. Není to jednoduchá otázka, ale rozhodně před vámi stojí velmi příjemné rozhodování.