Půjčovna lodí

Půjčovna lodí

17. 4. 2012, 16:45

Nechte se zlákat krásou našich řek. Půjčovny lodí vám jsou jednoznačně k dispozici s mnoha standardními a nadstandardními službami. Zajistí pro vás lodě nebo rafty pro vaši nádhernou dovolenou na vlnách těch nejmalebnějších našich řek.

Půjčovna lodí Marie

Půjčovna lodí Marie má pro zájemce připravenou bezplatnou školu vodáka. Vodácká škola je přípravou k ovládání lodí. Ve škole vás zkušení vodáci naučí, jak bezpečně sjíždět řeku a bezpečný sjezd jezů. jejich poznatky a zkušenosti oceníte při přípravě, jak poznat nebezpečný jez. Seznámí vás s nebezpečnými situacemi, které vás mohou potkat při sjíždění našich krásných řek.

Na dovolenou s pejskem a půjčovnou lodí

Máte doma psího miláčka a nechcete ho opustit? Vyzkoušejte dovolenou na vodě s vaším pejskem. Třeba se taková dovolená bude vašemu mazlíčkovi líbit.

Nejdříve si ale ujasněte některé podstatné věci. Jestli váš pejsek má rád lidi a společnost a jestli nekouše. Je dobré, aby pes uměl plavat. Dalším podstatným bodem je, zda vydrží po delší dobu na lodi. Každý pes má rád svého pána a je rád v jeho společnosti. Pobyt na lodi s tím spojené nové a jiné situace mohou být pro některého psa stresující. Některý pejsek ale miluje nové situace a je pro něho podstatným fakt, že je se svým pánem.

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí a pes na cestách

Samotná loď bude pro psa jiným stísněným prostředím. Pohodlně usadit psa na lodi není jednoduchou záležitostí. Doporučuje se jako podklad izolant polystyrén s optimální tloušťkou 5 cm nebo stará vodácká vesta. Pejsek musí pohodlně sedět tak, aby měl přehled a dobře viděl.

Půjčovna lodí pro psí výlety

Především by se měl pes naučit ležet nebo sedět na lodi. Je velký rozdíl, když se přesouvá malý pes po lodi. Jeho pohyb celkem nezaznamenáte. Ale takový 40 kg pes dokáže udělat s lodí přímo divy. Proto si rozmyslete, zda opravdu vzít psího miláčka na sjíždění řeky. Pro psa takové prostředí může přinášet mnoho problémů a vy se jim také nevyhnete.

Půjčovny lodí a školní výlety

Půjčovny lodí pořádají školní výlety během května a června. Umožňují tak školákům prožít školní výlet v úplně jiném a netradičním duchu.

Zobrazení: 199386 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Zdravotní matrace

  7. 1. 2019, 14:22 | Diskuze (1)

  Vybíráme-li si dnes novou zdravotní matraci do své postele, hledáme nejen pohodlí při ležení, ale na paměti máme i to, aby naše nová matrace zaručovala také zdravotní předpoklady. Zapomínat bychom neměli ani na výběr roštů, ale základem je kvalitní matrace

 • Vestavěné skříně - zvětšete si byty!

  7. 1. 2019, 14:13 | Diskuze (0)

  Víte jak? Vestavěnými skříněmi. Schovejte do nich nesourodé "krámy", šatstvo, boty, nářadí, police, zásuvky, šatní tyče, dokumenty, sběratelské "vášně", peřiny, všechno, co nechcete vidět. Zasuňte za tím vším posuvné dveře a zůstane vám reprezentativně zařízená prostorná rezidence. Dekorativní květiny a předměty zůstanou na svém místě.

 • Vestavěné skříně Praha

  7. 1. 2019, 14:07 | Diskuze (10)

  V dnešní době je značný problém s úložným prostorem a to zejména v malých panelákových bytech. Nových věcí přibývá, ale byt nelze nafouknout. Proto jsou vestavěné skříně velikým pomocníkem, který využije každý koutek našeho bytu.

 • Matrace pro alergiky

  7. 1. 2019, 13:35 | Diskuze (0)

  Alergiků bohužel stále přibývá. Pravděodobně v souvislosti se zhoršujícím se životním prostředím reaguje tělo člověka nestandardně na prach, roztoče, viry, bakterie a další alergeny. Dokonce i výběr matrace je tak pro nohé z nás tak trochu prolém.

 • Nábytek na míru pro váš byt

  7. 1. 2019, 13:27 | Diskuze (0)

  Stěhujete se do nového bytu nebo jen od základů přestavujete byt do nové moderní podoby? Potřebujete si kompletně zařídit bytový interiér a hledáte kvalitní, moderní, luxusní a komfortní nábytek, či matrace, který vám dlouhá léta vydrží a bude sloužit svým účelům?