Domů » Naše slevy

Naše slevy

Jak u nás získáte slevu? Jednoduché ! Slevu získává každý, kdo si u nás opakovaně vypůjčí lodě nebo rafty. Za každou vypůjčenou loď získáte v příštím roce slevu jedno procento z celkové ceny Vaší objednávky a za každý vypůjčený raft získáte 3 procenta z celkové ceny Vaší objednávky. Maximálně však 12 %. Dopravné se do této slevy nezapočítává.

Jednoduchý příklad...

Půjčíte si u nás 10 lodí. V příštím roce máte slevu 10% z celkové ceny Vaší objednávky.

Sleva je přenosná! To znamená, pokud nejezdíte pravidelně na vodu, můžete Vaší slevu převést na známé či kolegy z práce,kteří ji mohou v příštím roce u naší půjčovny využít.

Aktuální slevy

Při objednávce lodí a zaplacení 50-ti % částky půjčovného do konce února 2021 získáte naší půjčovně slevu ve výši 15% z celkové částky objednávky. O tuto částku bude snížen doplatek za půjčovné.

Při objednávce lodí a zaplacení 50-ti % částky půjčovného do konce března 2021 získáte naší půjčovně slevu ve výši 10% z celkové částky objednávky. O tuto částku bude snížen doplatek za půjčovné.

Při objednávce lodí a zaplacení 50-ti % částky půjčovného do konce dubna 2021 získáte naší půjčovně slevu ve výši 5% z celkové částky objednávky. O tuto částku bude snížen doplatek za půjčovné.

A to nejlepší na konec.


Dárek pro každého při objednávce nad 6000,- kč !!!!!!!