Domů » Naše nabídka

Naše nabídka

 Ahoj vodáku,

asi tě zajímá jak to u nás chodí, pokud si napíšeš o nabídku a chceš si objednat lodě.

Krok první. Dotaz na cenu a podmínky zapůjčení lodí nebo raftů:

Nic složitého. Asi nejlepší postup je vyplnit objednávkový formulář, kde jsou zapracovány všechny hodnoty potřebné k vypracování nabídky.  Případné další požadavky jako třeba převoz mezi kempy, část skupiny skončí dřív, nebo něco podobného, tak to prosím napiš do textu. Dotaz zpracujeme a obratem ti zašleme nabídku. Když chceš něco "speciálního", nebo to je více vysvětlování tak zavolej na 606863914. Rádi ti vše vysvětlíme.

Naše nabídka je pro tebe zajímavá a chceš si lodě nebo rafty zapůjčit. Super!!!!

Krok druhý. Objednávka:

Stačí napsat nebo telefonicky potvrdit, že souhlasíš s naší nabídkou a zaslat kontaktní údaje pro vyplnění objednávky (jméno, příjmení, adresa, a hlavně, kontaktní telefon na osobu, která s námi bude ve spojení a se kterou budeme následně domlouvat předání lodí). Obratem vyhotovíme objednávku, kterou ti zašleme v elektronické podobě ve formátu *.pdf. Je na tobě jestli si ji vytiskneš nebo si ji jen uložíš. Většinou doporučujeme netisknout, protože se počty lodí nebo raftů často mění. V okamžiku odeslání objednávky již máš lodě rezervovány a bereme tuto objednávku za závaznou. V objednávce jsou uvedeny platební podmínky a půjčovní řád. V případě jakýchkoli dotazů nebo nesrovnalostí jsme připraveni na mailu nebo telefonu. 

Krok třetí. Placení: 

Údaje k patbě (č. účtu, banka) jsou uvedeny v objednávce. Jako variabilní symbol uveď číslo objednávky xxrrrr. Pokud není dohodnuto jinak požadujeme zaplatit minimálně 50% půjčovného (bez dopravy) do 5-ti dnů od doručení objednávky. Doplatek bude uhrazen při předání lodí. V tom okamžiku vypořádáme případné změny v objednávce navýšení/snížení počtů zapůjčeného materiálu a je uhrazena doprava.

Krok čtvrtý. Předání a převzetí lodí nebo raftů:      

Od okamžiku, kdy ti byla odeslána objednávka máš lodě nebo rafty rezervovaný. Nemusíš nic podnikat a  v klidu si organizuješ svůj přesun na místo vyplutí. My ti zavoláme tak jeden, dva dny předem, abychom se domluvili na místě a čase předání. Většinou se snažíme dodat lodě nebo rafty večer před vyplutím. Má to své nesporné a léty ověřené výhody. Ale samozřejmě místo a čas stanovuješ ty. Pokud je vše domluveno, naložíme lodě nebo rafty dle objednávky a dopravíme je na požadované místo v požadovaný čas. Lodě a rafty si předáme, potvrdíme si počty dle objednávky, kterou vytištěnou s aktuálními počty přivezeme s sebou a už nebrání nic tomu, aby celá akce byla zahájena. Pokud by v průběhu plavby vznikl jakýkoli problém, máš telefon a dáš vědět a budeme to řešit. Protože víme jak to chodí, nepožadujeme předem stanovení cíle plavby. Domlouváme se, že nám zavoláš večer před ukončením plavby a domluvíme místo, čas a způsob předání lodí nebo raftů. Samozřejmě, pokud se domluvíme předem, tak v domluvený čas na domluveném místě čekáme a lodě nebo rafty si převezmeme. Není problém po ukončení plavby a předání lodí nebo rafrů naložit bágly nebo unavenější členy výpravy a převést je na nádraží nebo k autům. Po domluvě můžeme převést i řidiče k autům do místa zahájení plavby, ale to záleží na možnostech v dané chvíli. Vše u nás funguje na domluvě. 

Krok pátý. Objednávka:

Následující rok stačí napsat:" Ahoj Marie, máš mě tady zase" a dále uplatnit postup dle bodů jedna až pět. Samozřejmě za lepších podmínek s využitím slev, které ti nabízíme pokud se staneš našim zákazníkem.