Půjčovna lodí

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Půjčovna raftů

17. 4. 2012, 16:51

Půjčovna raftůJakoby poslední roky nebyly plné nejrůznějších zvratů, firemních i lidských karambolů a nehod, stále populárnější se stávají různé adrenalinové sporty. Jedním z nich je i sjíždění divokých řek na raftu. Ten si můžete půjčit v půjčovně raftů.


Půjčovna lodí Marie nabízí

29. 3. 2012, 15:44

Půjčovna lodí Marie nabízíPůjčovna lodí a raftů Marie je zavedená a vodáky vyhledávaná firma, která sídlí v jižních Čechách a říká se o ní, že na Lužnici, Nežárce, Vltavě, Otavě, ale i Sázavě zná dobře vybavení a služby kempu i sjízdnost každého jezu.


Půjčovna lodí pro bezstarostnou dovolenou

29. 3. 2012, 15:42

Půjčovna lodí pro bezstarostnou dovolenouPůjčovna lodí Vám zajistí bezstarostné trávení vaší vodácké dovolené. Půjčení lodí znamená pohodlí, luxus, bez starostí o vlastní loď, bez starostí o její uskladnění mimo sezonu. Mít vlastní loď přináší určité starosti, proto tu je půjčovna lodí a raftů Marie, která Vám odlehčí od starostí.


Půjčovna raftů Marie

29. 3. 2012, 15:13

Půjčovna raftů MarieSjíždění řek je jednou z nejatraktivnějších dovolených u nás. Půjčovna raftů Marie poskytne všem zájemcům kompletní vodácké vybavení na vyplutí po jedné z našich nejmalebnějších řek. Sjíždění na raftech je stálým hitem jak prožít zajímavou dovolenou.


Půjčovna lodí

26. 3. 2012, 16:10

Půjčovna lodíZe kterého filmu pochází tato známá slova: "Tvoje loď bude děravá jako ústa staré ženy." Vinetou samozřejmě. Cesta za pokladem na Stříbrném jezeře byla plná nástrah. I dnešní vody jsou plné nástrah, ale loď děravá jako pusa nějaké klevetilky pokročilejšího věku nám zdaleka nehrozí.


Půjčovna raftů

14. 3. 2012, 10:47

Půjčovna raftůStrávit dovolenou na vodě, je jedna z nejlepších forem odpočinku. Sjíždět velké i malé říčky na raftu, je nejen skvělé dobrodružství, ale i bezpečná dovolená. Půjčovna raftů Marie nabízí každému zákazníkovi velmi Kvalitní rafty i ceny.