Půjčovna lodí

Půjčovna raftů

Půjčovna raftů

14. 3. 2012, 10:47

Strávit dovolenou na vodě, je jedna z nejlepších forem odpočinku. Sjíždět velké i malé říčky na raftu, je nejen skvělé dobrodružství, ale i bezpečná dovolená. Půjčovna raftů Marie nabízí každému zákazníkovi velmi Kvalitní rafty i ceny.

Půjčovna raftů se o všechno postará

Chcete letos v létě zkusit něco jiného ? Nejen u moře je hezky - české řeky Vám nabídnou dobrodružnou a zábavnou dovolenou. Nemáte zkušenosti s výběrem vhodného plavidla ? Velmi rádi Vám pomohou při výběru, mají výhodné ceny a perfektní služby. V neposlední řadě Vám i poradí vhodnou trasu.

Oslovte půjčovnu už nyní

Za chvíli skončí zima a léto přijede na rychlém koni. Máte-li rádi aktivní dovolenou, není nic lepšího než sjíždět naše řeky a říčky. Na lehkém raftu to půjde skvěle i začátečníkům, dobře si poradí i děti. Půjčovna raftů Marie už nyní přijímá objednávky na léto, nahlédněte do katalogu a vyberte si vhodný raft, pak stačí jen on-line objednat a máte postaráno o skvělou dovolenou. Půjčovna raftů zařídí vše.

Kam a jak

Půjčovna raftů Vám zajistí skvělý raft na dovolenou. Je možné si vybrat velikost a tvar, pro stálé zákazníky má půjčovna raftů výhodné slevy a zajistí dopravu po celé republice. Některé půjčovny mají dokonce i nabídky vhodných tras. My se ale musíme na takovou dovolenou řádně vybavit. V dobrých půjčovnách nám rádi poradí, i co s sebou. Na nejžádanější letní termíny je nejlépe složit zálohu, je to záruko pro obě strany.

Vybavení

V půjčovně raftů Vám půjčí veškeré vodácké vybavení. Vyhoví jednotlivcům i velkým skupinám a vždy se přizpůsobí požadavkům zákazníka. Rafty jsou lehké a snadno ovladatelné, velmi dobře se s nimi sjíždí jezy i mělčiny. Rafty jsou vhodné na malé divoké říčky i velké řeky. Výlety s rafty jsou plné dobrodružství, i veselých zážitků. Kempy na vodáckých trasách bývají velmi dobře vybavené a není proto potřeba, brát s sebou velké zásoby. Doporučuje se kvalitní stan, rezervní oblečení a klobouk nebo čepice na hlavu, jako ochrana proti slunci.

Zobrazení: 199232 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0