Půjčovna lodí

Půjčovna raftů Marie

Půjčovna raftů Marie

29. 3. 2012, 15:13

Sjíždění řek je jednou z nejatraktivnějších dovolených u nás. Půjčovna raftů Marie poskytne všem zájemcům kompletní vodácké vybavení na vyplutí po jedné z našich nejmalebnějších řek. Sjíždění na raftech je stálým hitem jak prožít zajímavou dovolenou.

Perfektní půjčovna raftů Marie

Půjčovna raftů Marie vám před vyplutím poskytne veškeré vodácké vybavení počínaje raftem až po pádla vodotěsné barely. Dodá a poskytne veškeré nezbytné informace nutné na prožití krásné dovolené. Dokonalý servis půjčovny Marie s přistavením raftů na místo vašeho požadavku. Trasu plavby si můžete samozřejmě zvolit sami podle vašich vlastních představ. Půjčovna lodí a raftů Marie vyhoví Vašim požadavkům.

Mapy a půjčovna raftů

Jednou z nepostradatelných součástí vodácké výpravy jsou mapy. Mapa vám pomůže podle plánu řeky naplánovat místo začátku plavby a získat mimo jiné potřebné informace o jezech. Podél našich řek potkáte celou řadu nádherných památek, kudy chodila naše bohatá historie. Projedete také chráněné krajinné oblasti. Splavnost řek je také důležitým bodem pro zdárnou plavbu na raftu.

Vodotěsný barel a půjčovna raftů

Vodotěsný barel je jednou z podstatných částí vodácké výbavy. Před vyplutím zapomeňte na nepotřebné věci, které nebudete potřebovat. Zabalte pouze potřebné a nutné, které budete potřebovat. Důležitá je především pokrývka hlavy a opalovací krémy s repelentem. Pitný režim je jednou ze součástí spokojené a bezproblémové plavby. Všechny věci uložíte do vodotěsného barelu. Samozřejmě těžší dolů a lehčí nahoru. Vodotěsný barel se ukládá na zadní část raftu. To je zárukou lepší stability raftu a jeho ovládání.

Akční nabídky - půjčovna raftů Marie

Půjčovna raftů Marie má pro své zákazníky připraveny atraktivní akční slevy. Při zapůjčení raftu na déle než 4 dny s výhodnou slevou 10 % a také věrnostní slevy 10 %.

Školy a půjčovna raftů Marie

Půjčovna raftů Marie nezapomíná na malé vodáky. Pro školy má připraveny vodácké akce s různými slevami. Školní výlet na raftech je jednou z možností jak realizovat netradiční školní výlet se spoustou zážitků. Báječný školní výlet na raftech s půjčovnou raftů Marie.

Zobrazení: 193144 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0