Půjčovna lodí

Půjčovna lodí pro bezstarostnou dovolenou

Půjčovna lodí pro bezstarostnou dovolenou

29. 3. 2012, 15:42

Půjčovna lodí Vám zajistí bezstarostné trávení vaší vodácké dovolené. Půjčení lodí znamená pohodlí, luxus, bez starostí o vlastní loď, bez starostí o její uskladnění mimo sezonu. Mít vlastní loď přináší určité starosti, proto tu je půjčovna lodí a raftů Marie, která Vám odlehčí od starostí.

Půjčovna lodí Vám umožní mimořádné zážitky

Sjíždění řek nabízí nezapomenutelné zážitky, pohled na krajinu z jiného úhlu pohledu. Zároveň je to dovolená aktivní a přitom fyzicky nijak extra náročná. Půjčovna lodí je jedna z možností jak si dovolenou, případně víkend, dopřát s veškerými moderními službami. Laminátové lodě, rafty, čluny – přesně podle Vašeho přání. Kvalitní služby, rozumné ceny.

Zajistěte si příjemnou dovolenou s půjčovnou lodí!

Nemáte ještě naplánovanou dovolenou, nebo víkend a nevíte jakým způsobem si zpestřit volný čas? Pak právě pro Vás je tu možnost vyzkoušet si vodácký život. Dovolená trochu jinak, to je věc, kterou Vám umožní zapůjčení lodě nebo člunu. Ještě jste si nikdy nezkusili jet po řece, protože nemáte vlastní lod? Není nic snažšího – půjčovna lodí je tu právě pro takové případy. Nebojte se zkusit něco nového. Právě půjčovna lodí Vám pomůže prožít nové a jedinečné zážitky s luxusem služeb, bez starostí, přesně podle Vašich požadavků a přání. Vodácká dovolená na řekách jižních Čech je určitě věc, která stojí za vyzkoušení.

Půjčovna lodí Otava, Sázava, Vltava, Lužnice

Máte chuť pravidleně si sjíždět řeky a nemáte možnost uskladnění vlastního plavidla – pak jsme tu právě pro Vás. Připravíme Vám loď podle Vašeho přání. Je jedno, která řeka Vás láká, půjčovna lodí Vám vždy vyjde vstříc. Pravidelná vodácká dovolená je s námi možná i bez péče o vlastní loď, bez starostí s její údržbou. Půjčovna lodí je řešením pro všechny vodáky. Nebojte se využít služeb půjčovny lodí – je to pro všechny vodáky služba, která nabízí pohodlí.

Vyzkoušejte jak funguje dovolená s půjčovnou lodí

Nikdy jste dovolenou na vodě netrávili a nevíte co všechno potřebujete? Nebo naopak jezdíte pravidleně a už máte zkušenosti, že je třeba nejen loď ale i další potřebné věci pro pohodlně strávenou dobu na vodě? I pro takové příapdy je půjčovna lodí vybavena. Pádla, sudy, pumpy – vše co vodáci potřebují, se vším Vám poradíme, všechny drobnosti i zásadní věci si můžete zapůjčit, není třeba kupovat to, co budete využívat jen pár dní v roce. Většina z toho je samozřejmě zahrnuta v ceně půjčovného lodi a jsou to věci, které jsou k vodáckému trávení volna nutné. Pohodlí pro vodáckou dovolenou nabízí právě půjčovna lodí – žádné starosti, loď přesně pro Vaše potřeby, pádla, šňůry – nekupujte – půjčte si u nás.

Zobrazení: 199471 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 2