Půjčovna lodí

Půjčovna lodí Marie nabízí

Půjčovna lodí Marie nabízí

29. 3. 2012, 15:44

Půjčovna lodí a raftů Marie je zavedená a vodáky vyhledávaná firma, která sídlí v jižních Čechách a říká se o ní, že na Lužnici, Nežárce, Vltavě, Otavě, ale i Sázavě zná dobře vybavení a služby kempu i sjízdnost každého jezu.

Široká nabídka plavidel

Firma půjčuje laminátové lodě "VYDRA" se zvýšenou pevnosti, speciálně vyrobené pouze pro tuto špičkovou půjčovnu a 6-ti místné raftové čluny "COLORADO 450". Kromě těchto speciálních a vysoce odolných a bezpečných lodí a raftů si však každý zákazník může vybrat z další široké nabídky standartních lodí a raftů v přijatelných cenových relacích na zapůjčení.

Vlastnosti nabízených lodí a raftů

Všechny nabízené lodě a rafty jsou vysoce funkční, snadno ovladatelné a odolné použitím prověřeného a pečlivě vybraného výrobního materiálu. Kromě toho jsou jedinečné řady pro náročnější zákazníky také velice reprezentativní.

Ceny - půjčovna lodí Marie

Loď včetně pádel, koníčkovací šňůry a houby již od 130,-Kč/loď/den a raft s pumpou a šňůrou již od 400,-Kč/raft/den. Každý zákazník při opakované následné objednávce v dalším roce získává vždy 1% slevu za půjčení lodě a 3% za půjčení raftu, nejvíce však 12% celkem. Nyní při složení 50% zálohy aktuální slevy v únoru 15%, v březnu 10% a v dubnu 5%. Dárek pro každého při objednávce nad 6000,-Kč.

Doprava - půjčovna lodí Marie

Zajišťuje dopravu lodí a raftů k zákazníkům po celé České republice. Dopravné se nezapočítává do zavedených slev, je v něm zahrnuto přistavení lodí a raftů k určenému místu zahájení plavby i jejich odvoz po ukočení plavby.

Slevy - půjčovna lodí Marie

Do konce března sudy ke každé objednávce zdarma a rafty včetně vest a sudů za 400,-Kč/den. Stálí zákazíci mají až 27% slevu na zapůjčení. Slevy jsou přenosné na známé nebo kolegy s možností jejich využití v příštím roce.

Objednávky - půjčovna lodí Marie

Zákazník si může vybrat loď nebo raft po internetu a také tímto způsobem vyplnit objednávkový formulář. Hotovou objednávku firma obratem zašle zpět zákazníkovi ve formátu "pdf" k potvrzení včetně platebních podmnek a úplného půjčovního řádu. Od té chvíle jsou vybrané lodě nebo rafty již rezervovány. Vše na http://www.pujcovna-marie.cz.

Zobrazení: 216778 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0